» IBM OEM 20V 4.5A 90W 7.9 X 5.5MM AC Adapter Charger, IBM20V4.5A7.9X5.5MM
IBM OEM 20V 4.5A 90W 7.9 X 5.5MM AC Adapter Charger, IBM20V4.5A7.9X5.5MM quantity
Add to Cart
Category:
IBM
Description
Description
Amperage
4.5A
Input Voltage
100-240V ~ 50-60Hz
Output Voltage
20 Volts
Wattage
90W
Plug Size
7.9 X 5.5MM
Home
Products
Projector Screens & Mounts
Projector
Projector Ceiling Mounts/Tripod Stand/Trigger
Motorized Screens
Fixed Frame Screens
Portable Screens(Tripod, Floor & Fast Fold)
Manual Pull-down & Self-Lock Screens
eBike/ Bike Sales/Repairing
Exercise Equipment
Electric Scales
Welding Helmets/ Face Shield
Computers & Parts
Case & Power Supply
Computer Case
Computer Power Supply
Computer Speakers
Computer webcam
Game Controllers & Others
Hard Drive
Internal Hard Drives
3.5” internal Hard Drives
External Hard Drives
2.5”External Hard Drive
SSD (solid state disk)
HDD Accessory
Headphones and Microphones
Keyboard & Mouse
Mouse Pad
Gaming Keyboard & Mouse
Bluetooth Keyboard,Mouse and Usb Dongle
Wired Keyboard, Mouse,Combo
Wireless Keyboard, Mouse,Combo
Monitor
Memory
Networking
Switch & Splitter
Powerline
Range extender
Access Point
Router
Cable Modem
Switches
USB Adapters,Cardbus,PCI Card
PC Cooling Fan & Other
I/O Controller
Video Card / Graphic Cards
Add-on Controller Cards
CD/DVD/Blue-Ray Drives & Media
Internal Drives
External Drives
Media & Others
Software
Anti-Virus & Security
Operating System
Software Applications
Barcode Scanners
Audio/Video Accessories
HDMI Products
KVM Products
KVM Switch
KVM Extender
WIFI Streaming System
Video Wall Product
VGA Products
Digital to Analog
Stereo Systems & Home Theatre
DVD Players, Microphone
Home Theatre Speaker Cable & Adapter,Wall plate
Home Theatre Speakers
Amplifiers
speaker mounts
Laptop & Parts
Laptop Accessory
Carrying Cases
AC Adapter
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
IBM
Lenovo
Microsoft
Panasonic
Samsung
Sony
Targus
Toshiba
Type-C (USB-C)
Universal
BATTERY
ACER
APPLE
ASUS
DELL
HP
LENOVO/IBM
SAMSUNG
SONY
TOSHIBA
Ink & Toners
Brother
Brother Toner Cartridge
Brother ink Cartridge
Canon
Canon Toner Cartridge
Canon ink Cartridge
HP Toner Cartridge
HP ink Cartridge
Epson
Okidata
Xerox
Lexmark
Pantum
Printer / Scanner/Paper
Label Printer
Label Supply
Zebra Labels
Brother Label Tape
Casio Label Tape
Dymo Label Tape
Epson Label Tape
Direct Thermal Labels
Thermal Transfer Labels
Thermal Transfer Ribbons
Surveillance/Intercom/Car Camera
Baby Monitor
Car Camera / Vehicle DVR
Intercom, Doorbell
CCTV Combos
IP Combos
4-IN-1
TVI Combos
Wifi / Wireless Combo
Camera
IP
Dahua OEM ENS IP Camera
Aibase IP Camera
Dahua OEM IP Camera
Eyeonet IP Camera
Ezviz IP Camera
Foscam IP Camera
Hikvision IP Camera
Panasonic IP Camera
Securlink IP Camera
Speedex IP Camera
Vimtag IP Camera
Aosu IP Camera
HD 4 in 1 Camera
HD TVI Camera
CVI
Recorder
NVR
DAHUA OEM NVR
Dahua OEM ENS NVR
Dahua OEM(SECURLINK) NVR
Hikvision NVR
Eyeonet NVR
Speedex NVR
Vimtag NVR
DVR
4in1 DVR
Eyeonet DVR
Dahua OEM ENS DVR
Hikvision DVR
CCTV Accessory
CCTV Monitor
CCTV Adapters
CCTV/Security/Quad Cable/Power Control Cable
Power Supply
POE Devices
Mounting Brackets
Cabinet
Canada & International SIM Cards
Canada Unlimited Calling plus Data
Japan, South Korea Travel SIM Card
Philippines Travel SIM Card
Russia Travel SIM Card
United States, Canada Travel SIM Card
Cell & Tablet Parts
Cell/TABLET Cables & Adapters
Cell Headsets
Cell CHARGER / POWER BANK
Stand & Car Holder & Protector
Selfie Stick Monopod
Office Stationery
Cash Register Paper Rolls
2 1/4″ Thermal Paper Rolls
3 1/8″ Thermal Paper Rolls
1 3/4″ Thermal Paper Rolls
3″ Thermal Paper Rolls
Laser Labels
Cables & Adapters
HDMI Cables & Adapters
HDMI/HDMI Cables
HDMI V1.4
HDMI V2.0
HDMI V2.1
HDMI/DVI Cables
HDMI/Mini/Micro Cables
HDMI/RCA Cables
HDMI/VGA Cables
HDMI Adapters
USB Cables & Adapters
USB-A Cables
USB-C Cables
Micro USB Cables
Mini USB Cables
USB Adapters & Hubs
Memory Card Readers
Video Cables & Adapters
Display Port Cables
Display Port Adapters
VGA Cables
VGA Adapters
DVI Cables
DVI Adapters
RG6 Coaxial Cables
RCA Cables & Adapters
S-Video Cables & Adapters
Audio Cables & Adapters
2.5mm & 3.5mm Audio Cables
RCA Audio Cables
Optical Toslink Cables
Speaker Cable & Adapters
CAT5E & CAT6 Cables,Connectors
Cat6A Cables,Connectors